SİPARİŞ HATTI

5385575173

Hakkımızda

Biz Artvin'in Ortaköy Köyü'nde  eski ismiyle Berta'da hayatlarını tarım ve hayvancılıkla sağlayan aile  olarak inadına köy, inadına tarım , inadına doğa ve  sağlık diyerek yola çıktık. Bu duruşumuzun hele ki ülkemizin tarımda içine düştüğü çıkmaz sokakata çok daha anlamlı olduğuna inanıyoruz. 

Kim ne derse desin,    sağlığımız bizler için çok kıymetli özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünyamız çok kirlendi ve tüm insanlık tehdit edilir duruma geldi. Bu yüzden bedeli ne olursa olsun herkes sağlıklı beslenme peşinde koşmaya başladı. Daha rahat bir hayat sürmek için  büyük şehirlere  göç eden Anadolu insanı çocukluk yıllarında tükettiği sağlıklı gıdalara hasret kaldı. 

İşte bizler ,  insanların sağlığını ve doğayı önemseyen bir aile olarak  kendi ellerimizle ürettiğimiz ürünlerimizi hem  sizlere tanıtmak hemde talep etmeniz  halinde sofralarınıza sunmak için değerli bir çaba içerisine girdik. Anadolu'nun dört bir yanından başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlere yerleşmiş olan sizlere şimdilik kendi yöremizin Artvin'imizin  ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İnanıyoruz ki  sizlerin desteğiyle zaman içinde   www.yorem.net ülkemizde bir markaya dönüşecek ve yöresinin ürünlerine hasret kalanlar için bir referans noktası olacaktır.  

Şimdilik hepinize sağlıklı bir yaşam ve uzun bir ömür diliyoruz.

Yavuzlar  Ailesi

Berta / ARTVİN

19 Haziran 2021, Cumartesi